У Львові відбувся допрем`єрний показ фільму “11 дітей з Моршина” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відбувся допрем`єрний показ фільму “11 дітей з Моршина”
22 Грудня, 20:15

У Львові відбувся допрем`єрний показ фільму “11 дітей з Моршина”

Цього четверга у Львові відбувся допрем’єрний кінопоказ української пригодницької стрічки «11 дітей з Моршина», виробництва студії Solar Media Entertainment.

Про це повідомляє Zik.

Продюсер фільму Сергій Лавренюк поділився, що ідея пригодницького фільму «11 дітей з Моршина» зародилася досить спонтанно – цьому посприяла історія про моршинський метеорит.

 

 

“Спершу я почув легенду про те, що Моршин створили на місці падіння метеорита, а потім знайшов історичні факти, які розповідають про те, що за часів Боніфація Штіллера в Моршині пройшов метеоритний дощ, який залишив по собі поклади залізо-нікелевих порід та осмію. Завдяки його властивостям і позитивному впливу на місцеву флору і фауну у свій час було відкрито курорт, який досі відомий своєю цілющою водою. Ця історія мене так зачепила, що я запропонував сценаристам використати її у нашому фільмі”, – каже Сергій.

Цей фільм розказує звичайну історію: які пригоди трапляються через непорозуміння, як миряться та сваряться люди і найважливіше – як багато значить справжня дружба, коли люди завше підтримують один одного.

За словами продюсера, робота над самим фільмом – від оголошення до останнього змонтованого кадру – тривала більше року.

Сценарист кінострічки Аркадій Непиталюк розкрив секрет глядачам, що після перегляду фільму, ніхто не залишиться байдужим: кожен знайде свого улюбленого персонажа, якого буде підтримувати та навіть – співпереживати.

“Фінал нашого пригодницького фільму є майже «happy end». Чому я кажу майже? Тому що «поганці» отримали покарання за свої злодіяння. Наша кінострічка потішить кожного глядача – від наймолодшого до найстаршого – своєї колоритністю, гумором та мораллю, яку кожен знайде для себе”, – пояснив сценарист.

Творці фільму наголосили, що  головною ідею «11 дітей з Моршина» є не агітація поїхати до Моршина, хоча ця теорія теж має право, а звернення до дітей та дорослих, щоб вони цінували справжню дружбу, яка допоможе подолати всі перепони.

Нагадаємо, фільм вийде у прокат 3 січня. Розмову про кінострічку з Аркадієм Непиталюком читайте тут.

Відео