Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відбувся масштабний турнір зі спортивної акробатики
20 Грудня, 16:52

У Львові відбувся масштабний турнір зі спортивної акробатики

Софія Козаренко 

Львів приймав традиційний турнір зі спортивної акробатики пам’яті заслуженого тренера України Олексія Чернявого.

Меморіал Олексія Чернявого відбувся у Львові вдесяте. Учасники виконували усі п’ять видів парно-групової акробатики. Це чоловічі та жіночі пари і групи, а також змішані пари. Виступали спортсмени різного віку та досвіду – від юнацьких розрядів до майстрів спорту та членів національної збірної.

 

«Під час виконання вправ дуже важлива синхронність та довіра. Без довіри в команді ніяк», –  розказує LMN акробатка з міста Покров Анастасія Васілова.

 

«Ми виконували групову вправу на чотирьох. Тут вся робота  розподілена між членами команди. Тому для мене четвірка є легша, ніж, наприклад, композиція в парі», –  каже спортсмен з Києва Олександр Шляхтенко.

 

 

За три дні турніру на килим вийшли близько чотирьохсот учасників – це спортсмени з 21-го міста України, а також гості з  Молдови.

 

 

«Ми дуже задоволені змаганнями, тому що змогли привезти дітей різного віку –  від наймолодших до найстарших. Усі себе добре показали, у нас є і перші, і другі, і треті місця», – розповіла тренерка команди з Молдови Ірина Білоус.

Схожі новини