Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відкрилася  фотовиставка зі світлинами захисників
27 Серпня, 20:12

У Львові відкрилася фотовиставка зі світлинами захисників

Сьогодні, 27 серпня, у Львові, на площі Ринок відкрилась фотовиставка із назвою «Війна. Родина. Україна». На перехожих, з фотографій, дивляться учасники АТО/ООС, їх діти, матері, дружини. Виставка стала можливою завдяки роботі Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій. Про це повідомляють у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України.

“Ідея виставки – показати, що життя триває, для військових і їх родин. Розповісти, що немає більш цінного для військового, ніж надійний тил вдома, дружина, родина, діти. У нашому центрі ми помітили, що людям, які дотичні до АТО/ООС, дуже важлива особистісна турбота. Тому понад місяць тому й задумали зробити щось таке, що нагадає суспільству про воїнів і стане приємним для самих військових”, – розповідає керівниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій  Світлана Ткачук.

2-68
1-121

Пані Світлана наголошує, що для кожного учасника бойових дій надважливим є надійний тил за спиною –  дружина,  батьки, доньки і сини, брати і сестри. Саме вони найбільше допомагають повернутись їм до мирного життя. Вони не тільки чекають їх вдома, а саме завдяки їм відбувається адаптація, вони допомагають їм жити далі, жити успішно.

До роботи була залучена відома львівська фотографиня Катерина Птаха. Вона з Луганська і Львів був для неї новим містом. Жінка говорить, що тут вона знайшла нових друзів і завжди береться до творчої роботи, що стосується військових.

«Я не могла без сліз дивитись на ці фото. Я щиро вдячна наших військовим за їх роботу і їх підтримую. Такі зйомки вчать мене любити по справжньому», – каже фотографиня.

На світлинах можна побачити життєві  історії 10 військових зі Збройних сил України, Державної прикордонної служби, родини добровольців та нацгвардієців.

Ознайомитись з фотовиставкою можна до 31 серпня на площі Ринок.

Схожі новини