У Львові відкрили фотовиставку про героїчних українців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відкрили фотовиставку про героїчних українців
19 Червня, 15:08

У Львові відкрили фотовиставку про героїчних українців

У Львові стартував всеукраїнський проект «Міста та їхні герої». Його мета – показати героїзм українську народу та трансформацію людини у героя.

Про це повідомили у міській раді.

«У межах проєкту в різних містах України представили фотовиставку з роботами провідних українських фотографів, а також презентують документальні фільми про героїчних українців. Фотовиставку «Міста та їхні герої» у Львові можна побачити на північній стороні площі Ринок», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, світлини зроблені в різних містах України, які постраждали від російського вторгнення. Це пейзажі міст та світлини окремих об’єктів, а також фото мешканців міст.

На виставці представлені роботи провідних українських фотографів, серед яких: Владислав Содель, Валентин Кузан, Арсеній Герасименко, Роман Пашковський, Олег Тоцький, Ігор Тишенко.

Фотовиставку вже побачили в Баштанці, Охтирці, Іванкові, Харкові, Миколаєві та Чернігові. У Львові її можна побачити до 24 червня. Потім її покажуть  у Києві, а далі – в Парижі та Берліні.

Зазначається, що головною частиною проекту «Міста та їхні герої» є показ документальних фільмів про звичайних українців, яких війна змусила відмовитись від звичних та перетворила на волонтерів та військових. Режисерами стрічок стали Ольга Гібелінда та Андрій Литвиненко.

У кожному з 6 міст – Харкові, Миколаєві, Чернігові, Охтирці, Баштанці та Іванкові – було обрано свого героя для документального фільму про місто. Кожен фільм розкриває свою сторінку волонтерства, дієвості та любові до власної країни від українців.

Відео