У Львові відкрили галерею карикатури Satirikon | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відкрили галерею карикатури Satirikon
30 Листопада, 16:32

У Львові відкрили галерею карикатури Satirikon

Першою експозицією у стінах галереї стала підбірка найкращих робіт відомого київського карикатуриста і архітектора Віктора Кудіна

Саме у нього виникла ідея відкрити у Львові окрему галерею карикатури, де можна було б ознайомитись із роботами найкращих українських і закордонних авторів.

«Галерея Satirikon буде працювати на популяризацію карикатури як художнього жанру і соціального явища. Наші автори визнані у всьому світі, їхні роботи потрібно показувати людям. У нас вже цілий рік розписаний наперед і це не лише карикатуристи з України, а й з Бельгії, Туреччини та інших країн», – розповів  Віктор Кудін.

Це друга в Україні галерея карикатури. Вона розташована на вул. Лепкого, 17 у будівлі готелю Bankhotel.  Першою стала київська галерея об’єднання “Архігум”, яку теж заснував Віктор Кудін. Він учасник та лауреат престижних міжнародних конкурсів і вже 30 років працює у жанрі карикатури.

У Львові Віктор Кудін відомий перемогами на відкритих архітектурних конкурсах із побудови міського архіву та спорткомплексу на Сихові, а також проектом реконструкції історичної будівлі Австро–Угорського банку, у якій тепер розташований елітний Bankhotel.

Відео