У Львові відкрили культурно-соціальний центр Urban Camp Lviv | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відкрили культурно-соціальний центр Urban Camp Lviv
03 Червня, 12:37

У Львові відкрили культурно-соціальний центр Urban Camp Lviv

Сьогодні у Львові відкрили Urban Camp Lviv – новий центр для внутрішньо переміщених українців, який також займатиметься розвитком та популяризацією вуличних культур. Усі культурні, спортивні та освітні заходи в кемпі планують проводити за участю переселенців і львів’ян. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Urban Camp Lviv створили на базі старого, занедбаного палацу культури ЛОРТА, що на вул. Ряшівській, 2. Зокрема Urban Camp Lviv містить тимчасове житло хостельного типу для сімей із дітьми, які втратили все через війну; івент-простір і двір для проведення заходів; укриття. Вартість проєкту – 25 мільйонів гривень, з яких 20 млн грн – інвестиція донорів і 5 млн грн – кошти міського бюджету.

«Це велика будівля на 5 250 кв. м, яку за 10 місяців роботи ми трансформували у сучасний культурно-соціальний центр. За цей час нам допомогли понад 300 волонтерів, ми організували 18 толок, вивезли звідси 20 тонн сміття, відновили всі вікна, поставили нові санвузли, світло, меблі, бокси для життя 100 переселенців, та багато іншого. Після перемоги тут буде сучасний центр розвитку молоді та популяризації вуличних культур. Для цього ми вже зробили баскетбольний майданчик, зал паркуру, дитячу зону для ігор, працюємо над танцювальним залом для занять з брейкінгу. Наступного тижня тут запрацює коворкінг, де можна буде безкоштовно попрацювати і просто гарно провести час», – розповів Віктор Чулановський, керівник Urban Camp Lviv, співзасновник ГО Street Culture.

Мета кемпу – допомогти скорішому залученню тих, хто втратив все через війну до життя в місті, а також сформувати нове активне середовище. Обʼєднати мешканців кемпу та львівʼян. Після перемоги кемп планують переобладнати на повноцінний простір для відпочинку, заняття вуличними культурами для дітей та молоді та проведенню заходів.

Відео