У Львові відкрили меморіальну таблицю Захиснику Дмитру Сидоруку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відкрили меморіальну таблицю Захиснику Дмитру Сидоруку
05 Квітня, 17:38

У Львові відкрили меморіальну таблицю Захиснику Дмитру Сидоруку

У Львові відкрили пам’ятну дошку загиблому воїну, майстру спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, Дмитру Сидоруку. Про це повідомили у Львівській обласній раді.

Сьогодні, 5 квітня, на будівлі Львівського фахового коледжу спорту відкрили меморіальну дошку в пам’ять про загиблого Героя, випускника коледжу, молодшого сержанта 24 ОМБр Дмитра Сидорука, який героїчно загинув під час виконання бойового завдання 5 квітня 2022 року в м.Попасна на Луганщині.

За участі рідних, військових, студентів відбулося вшанування пам’яті видатного спортсмена та захисника України, освячення меморіальної дошки та чин панахиди.

Зазначимо, Дмитро Сидорук – випускник відділення стрільби з лука КЗ ЛОР “Львівського фахового коледжу спорту”, учасник АТО з 2014 року, учасник російсько-української війни.

Дмитро Сидорук був учасником першої збірної команди України на Іграх Нескорених 2017, срібним призером Invictus Games зі стрільби з лука серед професіоналів у Торонто, тренером збірної на Invictus Games 2020 та Warrior Games2022 зі стрільби з лука, суддею відборів та національних змагань, а також засновником ГО “Спортивна асоціація ветеранів війни”, “Незламні” на Львівщині, який зробив перший в Україні засіб для стрільби з лука щелепою для осіб, які мають ампутацію верхньої кінцівки.

Захисник був майстром спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, чемпіоном світу серед юніорів.

Дмитро працював тренером у Львівській дитячо-юнацькій спортивній школі, яка тепер називається на його честь-КДЮСШ ім. Дмитра Сидорука (посмертно).

Відео