У Львові відкрили Офіс у справах ветеранів та їхніх родин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відкрили Офіс у справах ветеранів та їхніх родин
23 Січня, 19:41

У Львові відкрили Офіс у справах ветеранів та їхніх родин

Український католицький університет створив у Львові Офіс у справах ветеранів та їхніх родин, який покликаний стати центром надання підтримки для військовослужбовців, що повертаються з війни, та їхніх близьких. Про це повідомили в пресслужбі університету.

«Кількість військовослужбовців, які повертатимуться з війни, постійно зростатиме. Ми орієнтуємося на ті виклики, з якими вони стикаються зараз. Але через декілька років потреби можуть змінитися. Тому важливо бути гнучкими», – сказав ветеран Павло Коваль, який очолить новостворений Офіс.

Основними завданнями Офісу у справах ветеранів та їхніх родин стануть: 

  • надання освітніх можливостей для ветеранів війни, членів їхніх сімей, а також для родин полеглих захисників і захисниць України;
  • створення університетської спільноти ветеранів та середовища, у якому будуть враховані їхні потреби;
  • супровід та допомога в організації навчання для ветеранів (як дипломних, так і сертифікатних програм);
  • підготовка та робота з внутрішніми HR політиками для адаптації ветеранів у спільноту;
  • співпраця з університетами на міжнародному рівні, які мають кращі практики по роботі з ветеранами та їхніми родинами для поширення досвіду і створення спільних проєктів.

 

Важливим напрямом роботи стане надання юридичної, психологічної, духовної та соціальної підтримки ветеранам та їхнім родинам, а також медичної допомогти, послуг з реабілітації та фізичної терапії, завдяки співпраці з новоствореною Медичною клінікою УКУ.

Відео