Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відкрили Першу сортувальню відходів
31 Травня, 15:13

У Львові відкрили Першу сортувальню відходів

Львівська громадська сортувальня відходів розміщена на території заводу «РЕМА», що на вулиці Заводській, 31. Усі охочі можуть приносити понад 20 видів вторинної сировини: макулатуру, пластики різних типів, Тетра-Пак упаковку, металеві відходи тощо.

Усі відходи на місці сортують у відповідні контейнери. Після накопичення пресують і відправляють на переробку, пише прес-служба ЛМР.

На станції, відповідно до графіку, працює консультант. Він допомагає початківцям розібратися з особливостями розділення цінних відходів від сміття.

Проект сортувальні реалізовують активісти громадської організації ʺЗелена коробкаʺ. У їхніх планах – перетворити сортувальню на громадський навчальний простір. Хочуть, аби там можна було навчитися правильному поводженню із відходами, зібраними вдома чи на роботі, та підтримувати цю корисну звичку.

ʺЦей проект є особливо корисний для Львова, адже з початком запуску майбутнього сміттєпереробного заводу на рівні всього міста буде запроваджене сортування відходів. І такі ініціативи допомагатимуть мешканцям в адаптації до змін. Також перша сортувальня побутових відходів є важливою для втілення загальноміської просвітницької кампанії щодо раціонального поводження з відходами. Її, до речі, ми пропрацьовували та реалізуємо спільно з активістами, в тому числі і з „Зеленої коробки“. У комплексі це підвищує загальний рівень екологічної свідомості та культури серед населенняʺ, — розповів директор ЛКП ʺЗелене містоʺ Вадим Ноздря.

Наразі сортувальня від ʺЗеленої коробкиʺ працює з понеділка по п’ятницю з 17.00 до 20.00. У суботу — з 12.00 до 17.00.

 

Фото: УНІАН

Схожі новини