У Львові відкрили рекрутинговий центр «Азову»: як записатись | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відкрили рекрутинговий центр «Азову»: як записатись
29 Березня, 15:58

У Львові відкрили рекрутинговий центр «Азову»: як записатись

Сьогодні, 29 березня, у Львові запрацював рекрутинговий центр «Азову». Його відкрили у приміщенні Центру надання допомоги учасникам бойових дій, що на вул. Пекарській, 41.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Підрозділ «Азов» набирає нових бійців, адже нещодавно він став бригадою НГУ у складі «Гвардії наступу». Відтак, охочі можуть записатися та отримати відповіді на всі питання, пов’язані зі службою в «Азові», відтепер у Львові.

«Запрошуємо охочих вступати в наші лави. Ми ніколи не зраджуємо своїм принципам, адже добровільно підготовлена людина є мотивованою у боротьбі. Ми ростемо і розвиваємося, і ви можете це робити з нами. Ви можете допомагати країні у цей вирішальний час, бо всі ключові питання зараз вирішуються на полі бою», – розповів  т.в.о. заступника командира по роботі з особовим складом бригади «Азов» Ілля Самойленко (позитивний Гендальф)

Для вступу до бригади «Азову» потрібно заповнити  анкету (посилання тут)  або пройти телефонну співбесіду за номером: 073 033 43 08.

Вимоги для кандидатів – стандартні. Після цього потенційного кандидата запросять на співбесіду, яку проводять бійці-ветерани «Азову».

Зазначається, що після співбесіди та позитивної резолюції, кандидат подає усі необхідні документи у військову частину. Після зарахування та складання присяги, відбудеться загальна військова підготовка. Згодом рекрут отримує шеврон та стає повноцінним бійцем полку «Азов».

«Я сам – доброволець. Найперше, потрібно мати мотивацію захищати нашу країну у такий складний час. У нас всі виконують ту функцію, до якої мають хист, а всього іншого – ми навчимо. Ми набираємо людей різних спеціальностей, і готові прийняти усіх – за умови проходження співбесіди та належного стану здоров’я», – каже голова рекрутингу Данило Шатило (позивний Данте).

Офіційна сторінка бригади «Азов» тут.

Відео