Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відкрили центр допомоги жінкам у кризовій вагітності
05 Травня, 16:37

У Львові відкрили центр допомоги жінкам у кризовій вагітності

У Львові відкрили центр допомоги жінкам у кризовій вагітності. У цьому центрі безкоштовно консультуватимуть, навчатимуть та допомагатимуть жінкам. Ідея створення такого центру належить громадській організації «Збережи життя», яку запустили спільно із Львівським міським центром соціальних служб у місті. Заклад діятиме на вул. Личаківській, 47, інформують у міській раді.

 

«Українці внесені до переліку вимираючих націй. Наша країна вимирає. Головною причиною цьому є дуже низький рівень народжуваності. Через це ми вирішили допомагати вагітним жінкам, зокрема внутрішньо переміщеним вагітним, які зараз не дуже хочуть народжувати, бояться. Відтак ідея цього центру – показати жінці, що в цей нелегкий час тут її підтримають, їй допоможуть психологічно чи матеріально, будуть супроводжувати її під час вагітності і після народження немовляти. Нам важливо показати, що майбутнє є, що сьогодні можна і треба народжувати», – зазначив Дмитро Колесник, один із авторів проєкту.

Для молодих матерів тут організовуватимуть навчальні проєкти, де формуватимуть необхідні навички правильного догляду за малюком, правил особистої гігієни, побудові гармонійних відносин з партнером, ведення домашніх фінансів та облаштування родинного побуту тощо.

Схожі новини