Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові перейменували вулицю на честь Івана Вакарчука
07 Жовтня, 17:20

У Львові перейменували вулицю на честь Івана Вакарчука

Сьогодні, 7 жовтня, у Львові відбулось урочисте відкриття вулиці, перейменованої у пам‘ять про Івана Вакарчука – багаторічного ректора Львівського національного університету. Про це повідомили у Львівській ОВА.

На заході був присутній син Івана Олександровича – співак Святослав Вакарчук. Він наголосив, що для всієї родини Вакарчуків перейменування вулиці є надзвичайно важливим.

«З ініціативи мого батька було внесено багато змін у процеси навчання у Львівському національному університеті, зокрема створили факультети: міжнародних відносин, філософії, театру. Він приклад того, що кожен освітянин може власними силами вдосконалювати навчальний процес», – підкреслив він.

Перейменована вулиця розташована у Галицькому районі Львова, поруч із Парком Івана Франка. Вона сполучає вулиці Яна Матейка та Устияновича. Попередня назва – Кіндрата Рилєєва.

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини