У Львові відкрили виставку присвячену обороні Бахмуту | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відкрили виставку присвячену обороні Бахмуту
31 Березня, 13:14

У Львові відкрили виставку присвячену обороні Бахмуту

Вчора, 30 березня, у Львівському Палаці мистецтв, відкрили виставку «Весняний салон – 2023», яка присвячена обороні Бахмуту. Про це повідомили у Львівській ОВА.

На виставці представили понад 100 картин львівських художників. Цього року виставка присвячена героїчній обороні Бахмуту. Відкриття розпочалось хвилиною мовчання за всіма, хто загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

«Ця виставка не самою тематикою, а тим нашим духом, який переданий навіть у квітах, які ми тут бачимо, в цій експресії абстракцій, в інших творах, передана нашим героям які захищають нашу незалежність. Я вдячний всім мистцям, хто відчув цей дух єдності і приніс свої твори сюди щоби разом продемонструвати свій дух солідарності з тими всіма борцями за Незалежність України і, зокрема, цій посвяті оборони героїчного міста Бахмуту», – розповів голова Львівської організації Національної спілки художників України Ігор Гавришкевич.

Зазначається, що саме Бахмут є одним із найвідоміших міст на Донеччині ще з часів козацтва. Крім того, воно найбільш заповнене відомими особистостями, зокрема, там свою літературні діяльність розпочинали: Борис Горбатов, Іван Ле, Павло Байдебура, Юрій Чорний-Діденко та інші.

Відео