У Львові відкривають найбільший центр сучасного мистецтва Jam Factory Art Center | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відкривають найбільший центр сучасного мистецтва Jam Factory Art Center
13 Листопада, 11:30

У Львові відкривають найбільший центр сучасного мистецтва Jam Factory Art Center

Цієї суботи, 18 листопада у Львові, після 8 років ревіталізації відкривається Jam Factory Art Center. З 15:00 до 22:00 у стінах давньої фабрики за даресою вул. Б.Хмельницького, 124, можна буде переглянути першу виставку найбільшого центру сучасного митсецтва. Вхід на захід вільний. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Програма включатиме кураторські екскурсії історичною і мистецькою виставкою «Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми». Музична програма вечора супроводжуватиметься концертом Мар’яни Садовської та Крістіана Томе з новою програмою «Навчитися світла», колаборація з Сафіє Лентер-Кизи.

«Відкриття арт-центру стане знаковою подією не лише для мистецької спільноти та мешканців нашого міста, але й для ширшого українського і міжнародного контексту. В умовах війни ми завершили процеси комплексної ревіталізації, доповнили команду та підготували важливу виставку й обширну публічну програму. Попри війну та численні перешкоди, ми доходимо до цієї довгоочікуваної миті і спільно пишемо нову історію українського мистецтва», — зазначає Божена Пеленська, програмно-виконавча директорка.

Зазначимо, Jam Factory Art Center організовує виставки, театральні, музичні, освітні та спільнотні проєкти. Простір складається з давнього відновленого комплексу, у якому розмістили великий виставковий зал, історичну виставку, крамницю, Jam Bar і терасу.

Відео