Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відкривають ресторани та спортзали
24 Червня, 14:14

У Львові відкривають ресторани та спортзали

Львівська міська комісія ТЕБ і НС дозволила відкрити заклади харчування і фітнес-центри. Але там всередині не повинно перебувати більше 10 людей. Про таке рішення комісії сьогодні, 24 червня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Закладам харчування дозволили працювати, якщо всередині буде перебувати не більше 10 клієнтів. Також усім працівникам таких закладів мають провести ІФА-тести на Covid-19», – зазначив міський голова.

Також у Львові дозволили відкрити фітнес-центри та спортзали, якщо там одночасно буде займатися не більше 10 клієнтів. Важливою умовою для відкриття закладів харчування і спортзалів Садовий назвав можливість провітрювання цих приміщень.

«Адаптивний карантин у Львові продовжили до 31 липня. Якщо ситуація із захворюванням буде критично погіршуватися, то міська комісія перегляне свої рішення. Тому закликаю мешканців міста вдягати маски у громадських місцях і дотримуватись інших правил карантину», – додав Андрій Садовий.

Рішення міської комісії ТЕБ і НС вступить у дію з моменту його публікації на сайті Львівської міської ради.

До цього часу львівські ресторани приймали відвідувачів лише на літніх майданчиках, всередині закладів не дозволяли перебувати. Більшість львівських фітнес-центрів ще раніше самовільно відновили свою роботу.

Фото: Твоє місто

 

Схожі новини