Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відновлюють роботу спортивних гуртків для дітей
15 Березня, 10:33

У Львові відновлюють роботу спортивних гуртків для дітей

Львівські школи відновили навчання в онлайн-форматі. Водночас відновлюють роботу й спортивні секції. Залучати будуть також дітей —вимушених переселенців. Про це повідомляє Львівська міська рада.

За даними мерії, на навчання зареєструвалися понад 67 тисяч місцевих учнів та майже 1000 дітей із сімей, які переїхали з різних куточків України.

Керівник управління спорту ЛМР Антон Нікулін вважає, що відновлення спортивних занять важливо в першу чергу для підняття психоемоційного стану дітей.

«Ми провели консультації з нашим спортивним середовищем і зрозуміли, що в нас дійсно є потреба відновлювати тренувальний процес для дітей. Зараз спілкуємось із тренерами, які є у Львові і можуть проводити заняття з фізичної активності в сучасних умовах.
Заняття будуть тривати в середньому одну академічну годину, щоб діти могли розвантажитись. 
Ми спонукатимемо всіх займатись спортом, особливо в цей важкий час, тому заохотимо і переселенців», – розповів Антон Нікулін.

Наразі дуже багато спортивних залів залучено під прихисток для вимушено переміщений осіб. Тому у мерії шукатимуть спортивні установи, які є вільними і залучати їх. Йдеться про спортзали закладів освіти, фітнес-центри чи спортивні майданчики просто неба.

Схожі новини