Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відома лікарка та її син загинули від чадного газу
02 Квітня, 19:16
logo-black

У Львові відома лікарка та її син загинули від чадного газу

Вчора, 1 квітня, не стало завідувачки поліклінічним відділом Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті Ліліани Александер. Вона та її 33-річний син Остап загинули від чадного газу.

Трагедія трапилася близько одинадцятої вечора у будинку на вулиці Кондукторській. Там жінка мешкала зі своєю родиною. Її батьки теж отруїлися чадним газом. Вони перебувають у важкому стані в реанімаційному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні.

Зараз працівники «Львівгазу» встановлюють причину, яка призвела до такого горя.

Персонал Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті не може повірити у те, що трапилося.

11046841_1398580727123388_4692050754616635705_o

«Все, що було сонячним у цьому житті, – це Ліліана Романівна. У ній завжди було стільки радості, щирості, турботи. Вона піклувалася усіма, крім себе. Для нашого відділення вона була як мама: деколи наодинці посварить, але перед іншими захистить. Її любили усі: персонал, пацієнти. У своєму синові Остапові душі не чаяла, він був у неї одинак. У нього вдовою залишилася молода дружина, – розповідає LMN колега Ліліани Александер Наталія Яворська. – Ліліана була дуже палкою парафіянкою. Завжди допомагала храмам, їздила з людьми на прощу. Тепер не знаю, як ми усі без неї будемо».

Фото: Facebook

Схожі новини