Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відремонтують дороги: перелік
17 Січня, 19:44

У Львові відремонтують дороги: перелік

У бюджеті розвитку міста на ремонт 23 об’єктів передбачено близько 150 мільйонів гривень, інформує прес-служба міста.

За інформацією Львівської мерії, у місті продовжать ремонт 8 об’єктів, початих минулого року, розпочнуть роботи на 9 нових об’єктах, а також підготують проектно-кошторисну документацію для 6 об’єктів.

Ремонт вулиць фінансуватиметься за кошти бюджету розвитку, близько 150 млн грн виділять департаменту житлового господарства та інфраструктури. Окремі роботи фінансуватимуть районні адміністрації.

Як уточнила директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, всі плани щодо ремонту доріг у Львові у 2019 році можна поділити на три частини. Перша — це дороги, на ремонт яких цього року лише виготовлять проектно-кошторисну документацію (ПКД), а виконання робіт заплановане на наступний рік.

Серед таких об’єктів – реконструкція вул. Вітовського — Кн. Ольги — Коперника, ремонт вул. Суботівської, Чернівецької, Конюшинної, Бандери та пл. І. Франка (корегування проекту).

«Ми хочемо продовжити трамвайну колію від вул. Кн. Ольги до вул. Коперника. Тоді сполучення буде напряму, люди швидше зможуть добиратися в центр і не потрібно буде об’їжджати по вул. Вітовського — вул. Франка. Тому зараз готуємо ПКД на ці роботи», — пояснила Ірина Маруняк.

Для ремонту вул. С. Бандери оголошено тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації. Також потрібно пройти експертизу, провести тендер на визначення підрядника. Ці процедури можуть тривати до вересня-жовтня. Тому невідомо, чи вдасться розпочати ремонт цієї вулиці вже цього року.

Серед нових об’єктів, ремонт яких розпочнеться цього року:

  • вул. Курмановича, на її ремонт передбачено 2 млн грн;
  • Д. Апостола (на відрізку від вул. Д. Апостола, 9а до вул. Курмановича);
  • пл. Двірцева(вже є ПКД, експертиза, проведено тендер на визначення підрядника. Роботи планують розпочати у І кварталі).
  • Б. Хмельницького (проект виготовлений ЛКП «Інститут просторового розвитку», однак його мають відкоригувати);
  • Хуторівка (реконструкція запланована на другу половину 2019 року);
  • Миколайчука (від вул. П. Орлика до в’їзду на Голосківський цвинтар). На це виділено 7 млн грн. Крім того, закладено ще 3 млн грн по Громадському бюджету (проект «І мертвим і живим і ненародженим»).
  • Шевченка.
  • будівництво пішохідного моста на вул. Головатого — Сулими;
  • будівництво шляхопроводу на перехресті вул. Шевченка — Омеляна Ковча.

Також мають закінчити 8 перехідних об’єктів, ремонт яких розпочали торік ‒ завершення будівництва гравійної дороги до мікрорайону «Білогорща», ремонт вул. Замарстинівської, Пластової, Зеленої, Збиральної, Пулюя —Трускавецька, Зимновідська — вул. Станційна та Городоцької, 166.

Крім перелічених об’єктів, ремонт доріг також проводитимуть районні адміністрації.

Фото: tvoemisto.tv

Схожі новини