У Львові відзначатимуть 125-річчя львівського трамваю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відзначатимуть 125-річчя львівського трамваю
15 Травня, 09:41

У Львові відзначатимуть 125-річчя львівського трамваю

З нагоди 125-річчя львівського трамваю 18-19 травня у старому трамвайному депо відбудеться перший Lvivelectrotrans Music Day та Lvivelectrotrans Festival. Відвідувачі заходів зможуть потрапити на електротрансову вечірку та дізнатися більше про електротранспортні тенденції у світі та Україні.  Їх ознайомлять із особливостями функціонування сучасних електрогаджетів та транспортних рішень.

На цю вечірку вперше до Львів приїде резидент паризького культового клубу Конкріт — Лео Поль, повідомляє прес-служба ЛМР.

“Ми зробили ставку на електронну музику, як ще один фактор для приваблення туристів у місто Лева. Якщо ви подивитись на європейські приклади: ви будете здивовані кількістю приїжджих відвідувачів в таких вже культових клубах, як лондонський Фабрік чи берлінський Бергхайн. Сформувався цілий туристичний пласт молоді, яка їздить подивитись не на історичні пам’ятки, а відвідати ту чи іншу вечірку. Оскільки у нас поки немає клубу з світовим іменем , то команда Найт Амбассадорс представляє коллаборації з самими різноманітними організаціями та локаціями”, — розповів керівник «Night Ambasadors» Чад Зоратлі.

Отож, вечірка Lvivelectrotrans Music Day відбудеться 18 травня 21.00 — 04.00.

Lvivelectrotrans Festival пройде 19 травня та триватиме впродовж дня від 12.00 год ло 18.00.

Фото: ulvovi.info

  • 0
  • 84
Відео