У Львові військові на лікуванні можуть відвідати безкоштовні екскурсії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові військові на лікуванні можуть відвідати безкоштовні екскурсії
25 Січня, 19:00

У Львові військові на лікуванні можуть відвідати безкоштовні екскурсії

У Львові запустили новий проєкт «Місто лікує», в межах якого військовослужбовці, які проходять лікування або реабілітацію у медзакладах, можуть безкоштовно відвідувати екскурсії в місті. Про це повідомили у міській раді.

Уже відбулась перша прогулянка до якої долучились п’ятеро військовослужбовців. Екскурсію проводив Петро Радковець.

«Я подивився в очі хлопців, які сьогодні були зі мною на екскурсії, побачив, що вони більше посміхаються, більше говорять. Я завжди кажу – посміхайтесь, бо ворога це дратує. Якщо українці будуть жити повноцінне життя, ходити в театри, відвідувати екскурсії, то ми будемо непереможні», – розповів Петро Радковець.

Інформацію про проєкт «Місто лікує» розповсюджуватимуть у лікарнях через спеціальні буклети. На листівках можна також знайти повний перелік послуг, які військові можуть отримати безкоштовно. Крім того, можна зателефонувати до туристично-інформаційного центру за номером: +38 (067) 673-91-94. Там можна дізнатись усі деталі екскурсії та записатись.

«Хочемо, щоб вони могли відволіктись від лікарняних палат та отримали свіжі емоції, які теж сприяють реабілітації. Перед тим провели опитування, що саме військові хотіли б побачити, тож складаємо маршрут відповідно до їхніх побажань», – зазначає керівниця управління туризму Львова Христина Лебедь.

До слова, проєкт «Місто лікує» триватиме весь рік. Військові матимуть змогу не лише побачити місто під час екскурсії, але й відвідати музеї, театри та інші заклади. Всі події будуть адаптовані відповідно до запитів військових, які перебувають на лікуванні у львівських медзакладах.

Відео