У Львові військові проходитимуть реабілітацію на тренажері, виготовленому з металу останньої партії «Азовсталі» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові військові проходитимуть реабілітацію на тренажері, виготовленому з металу останньої партії «Азовсталі»
20 Січня, 18:56

У Львові військові проходитимуть реабілітацію на тренажері, виготовленому з металу останньої партії «Азовсталі»

Відтепер військовослужбовців проходитимуть реабілітацію на тренажері «Блокова брама». Його виготовили з металу останньої партії «Азовсталі», що у Маріуполі. Про це повідомили у Першому медоб‘єднанні Львова

Так, вантажні плитки, які піднімають пацієнти, під час занять на тренажері «Блокова брама», зробили у Харкові. При цьому, для нього використали метал, який відлили 20 лютого, за 4 дні до початку повномасштабної війни, на заводі «Азовсталі» у Маріуполі.

Реабілітаційному центру «Незламі» благодійники, окрім цього тренажера, подарували ще пів сотні обладнання, які сприяють відновленню військових.

«Серед обладнання: реабілітаційні столи, бруси для відновлення навиків ходьби з перешкодами, бігові доріжки, стельові підйомники, мобільні дзеркала, масажні столи, вертикалізатори, пристрої для розробки колінного суглобу, плеча, пристрої для реабілітації motomed, сходи для навчання ходьби, блокова рамка ветикалізатор, бігові доріжки та велотренажери», – розповіли у медзакладі.

За словами лікарів, за допомогою цього обладнання та тренажерів пацієнти зможуть швидше відновлюватися після травм, які вони отримали внаслідок війни.

Відео