У Львові власники малого бізнесу протестують проти заборони продавати алкоголь | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові власники малого бізнесу протестують проти заборони продавати алкоголь
14 Травня, 10:28
logo-black

У Львові власники малого бізнесу протестують проти заборони продавати алкоголь

Софія Мінджоса

Зараз під Львівським окружним адміністративним судом відбувається акція протесту проти свавілля місцевої ради. Близько 400 власників малих магазинів з плакатами зібралися, щоб оскаржити ухвалу Львівської міської ради “Про неприпустимість здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом у тимчасових спорудах”.

«Ми виступаємо за рівні права і можливості для всіх підприємців. Своєю ухвалою міська рада зробила нас неконкурентоспроможними перед великими супермаркетами, – каже  LMN один з організаторів акції Ігор Микуш. – Такі ухвали створюють для того, щоб знищити малий бізнес, адже супермаркетів вони не стосуються. Ми вимагаємо справедливості. Тут зібралися прості люди, які працюють у маленьких магазинах під вашими будинками. Ми  не олігархи, ми чесно заробляємо, дотримуємося закону, платимо податки, то чому маємо терпіти таку несправедливість?»

Чоловік каже, що раніше підприємці зверталися до окружного адміністративного суду з пропозицією переглянути ухвалу, але той відмовив їм. Зараз вони намагаються хоч якось привернути увагу до своєї проблеми.

Фото: Інформатор

Відео