У Львові воїни та рідні загиблих Героїв зможуть безкоштовно відвідувати фітнес-клуби | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові воїни та рідні загиблих Героїв зможуть безкоштовно відвідувати фітнес-клуби
26 Листопада, 11:37

У Львові воїни та рідні загиблих Героїв зможуть безкоштовно відвідувати фітнес-клуби

У наступному році у Львові має запрацювати програма підтримки військовослужбовців-учасників бойових дій та членів сімей загиблих захисників і захисниць України шляхом щодо їм фінансової підтримки на оплату послуг фітнес-клубів. Про це повідомили у Львівській міськраді.

«У нас є крута ініціатива, де місто та соціально відповідальний бізнес рухаються в одному напрямку. Завдяки цій ініціативі вдасться покращати соціальну адаптацію та створити умови для відновлення фізичної сили і психологічного здоров’я осіб з інвалідністю, поранених та травмованих військовослужбовців, займатися їхньою соціалізацію через заняття фізичною культурою та спортом. Напрацьовуємо концепт і на найближчій сесії будемо презентувати ухвалу депутатам», – каже начальник управління спорту Антон Нікулін.

Зараз управління спорту спільно з фітнес-клубами, які діють на території Львівської громади, напрацьовують механізм роботи програми. Вона передбачатиме повне відшкодування визначеним категоріям витрат на оплату тренажерного залу та/або його аналога.

Відео