У Львові Володимир Зеленський відвідав поранених бійців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові Володимир Зеленський відвідав поранених бійців
03 Березня, 14:44

У Львові Володимир Зеленський відвідав поранених бійців

Сьогодні, 3 березня, президент України Володимир Зеленський відвідав у Львові поранених захисників.

Про це розповіли у Львівській ОВА.

Володимир Зеленський подякував військовим за героїчний захист України та побажав швидкого одужання. А також вручив бійцям державні нагороди, зокрема, мінометники, стрільці, зенітники, гранатометники, бойові медики отримали ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІІ ступеня.

Крім того, Глава держави відзначив орденами Данила Галицького медиків Збройних Сил України.

«Хочу подякувати вам за вашу роботу, за службу, особливо в цей рік. Це було найскладніше випробування для всіх. Дякую, що поставили на ноги таку кількість наших воїнів, наших героїв», – сказав Президент України.

Зазначається, що для кращої медичної допомоги українським захисникам у шпиталі налагодили співпрацю із провідними фахівцями найкращих клінік США та Великої Британії щодо впровадження сучасних малоінвазивних та високотехнологічних оперативних втручань у галузі пластичної та реконструктивної хірургії, а також новітніх методів реабілітаційної медицини. Водночас, медики регулярно проводять заняття з тактичної медицини з військовими.

Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, Президент України Володимир Зеленський разом з Дружиною Оленою Зеленською з візитом перебувають у Львові. Разом з президентом Латвії Егілсом Левітсом подружжя вшанувало пам’ять загиблих у російсько-українській війні Героїв на Личаківському кладовищі.

Відео