Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові Володимир Зеленський відвідав поранених бійців
03 Березня, 14:44

У Львові Володимир Зеленський відвідав поранених бійців

Сьогодні, 3 березня, президент України Володимир Зеленський відвідав у Львові поранених захисників.

Про це розповіли у Львівській ОВА.

Володимир Зеленський подякував військовим за героїчний захист України та побажав швидкого одужання. А також вручив бійцям державні нагороди, зокрема, мінометники, стрільці, зенітники, гранатометники, бойові медики отримали ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІІ ступеня.

98-4

Крім того, Глава держави відзначив орденами Данила Галицького медиків Збройних Сил України.

«Хочу подякувати вам за вашу роботу, за службу, особливо в цей рік. Це було найскладніше випробування для всіх. Дякую, що поставили на ноги таку кількість наших воїнів, наших героїв», – сказав Президент України.

97-4

Зазначається, що для кращої медичної допомоги українським захисникам у шпиталі налагодили співпрацю із провідними фахівцями найкращих клінік США та Великої Британії щодо впровадження сучасних малоінвазивних та високотехнологічних оперативних втручань у галузі пластичної та реконструктивної хірургії, а також новітніх методів реабілітаційної медицини. Водночас, медики регулярно проводять заняття з тактичної медицини з військовими.

Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, Президент України Володимир Зеленський разом з Дружиною Оленою Зеленською з візитом перебувають у Львові. Разом з президентом Латвії Егілсом Левітсом подружжя вшанувало пам’ять загиблих у російсько-українській війні Героїв на Личаківському кладовищі.

Схожі новини