Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові вперше відбудеться Red Brunch – збір крові та волосся для онкохворих дітей
22 Жовтня, 19:17

У Львові вперше відбудеться Red Brunch – збір крові та волосся для онкохворих дітей

Команда проекту «Я, Ніна» проводить вперше у Львові Red Brunch – збір крові для потреб онкохворих людей. Також будуть збирати волосся для виготовлення перук дітям, які втратили волосся через хіміотерапію. Захід відбудеться 5 листопада з 09.00 до 12.30 в БанкГотелі, що на вул. Листопадового Чину, 8. 2 поверх для донорів крові та 1 поверх для донорів волосся (салон). Усіх охочих запрошують долучитись до події. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» — це щомісячна подія, яка проходить кожен перший вівторок місяця. В листопаді День Донора вже вп’яте відбудеться у Києві і вперше у Львові.

За результатами чотирьох перших Red Brunch, які пройшли у Києві, 240 людей стали донорами крові, а це означає, що разом врятували 720 життів. 17 людей віддали своє волосся на виготовлення перук для дітей, що втратили власне волосся через хіміотерапію.

Перший Red Brunch у Львові команда «Я, Ніна» проводить в колаборації з ДонорUA та ДонорUA Львів. Браслети для донорів дарує Guzema Jewelry.

У Львові подія відбувається за підтримки низки установ: Львівський обласний центр громадського здоров’я, Львівська міська рада, Краса Рятує, департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр служби крові.

Фото з Red Brunch у Києві.

Схожі новини