У Львові врятували 7-річну дівчинку, яка ледь не загинула через невідому інфекцію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові врятували 7-річну дівчинку, яка ледь не загинула через невідому інфекцію
07 Серпня, 14:25

У Львові врятували 7-річну дівчинку, яка ледь не загинула через невідому інфекцію

Львівські медики врятували дитину, яка мало не загинула через невідому післяопераційну інфекцію. Як розповіли у Першому медичному об‘єднанні Львова, вона вразила нирки і могла будь-якої миті поширитися на весь організм.

7-річній Єві із Рівненської області нещодавно видалили апендицит. Після операції вона вже понад тиждень як була вдома — мала б одужувати. Та раптово стан дівчинки почав погіршуватися і непокоїти батьків. Дочка відмовлялася від їжі та води.

Батьки звернулися за допомогою. Аналізи підтвердили, що дитині і справді гіршає. Почали відмовляти нирки. Коли Єву довезли каретою швидкої з Рівного до Львова, вони вже майже не працювали. Життя дитини було під загрозою.

Уже за годину після прибуття Єва була на операційному столі. У будь-який момент інфекція могла поширитися по всьому організму, спричинити больовий шок та навіть смерть дитини.

«За допомогою уретероскопу — це ендоскопічний діагностичний інструмент — спеціалісти взялися шукати причину відмови нирок. Вони виявили, що органи дівчинки заповнені гноєм. Необхідно було екстрено зробити канал для відтоку сечі. Для цього лікарі виконали стентування», – йдеться у повідомленні.

Медики провели із порожнини нирки до сечового міхура тоненькі трубочки — стенти. Вже наступного дня після виведення нагноєння нирки Єви запрацювали, тож стенти можна було видаляти. Кілька днів дівчинка провела в реанімації, де її стан швидко стабілізували.

Зараз Єва вже повернулася додому  – абсолютно здоровою дівчинкою. Вона чудово почувається і готується йти до першого класу.

Відео