У Львові врятували чемпіона з кікбоксингу, в якого на тренуванні стався серцевий напад | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові врятували чемпіона з кікбоксингу, в якого на тренуванні стався серцевий напад
10 Травня, 10:47

У Львові врятували чемпіона з кікбоксингу, в якого на тренуванні стався серцевий напад

Львівські лікарі врятували чемпіона з кікбоксингу, в якого на тренуванні стався серцевий напад. Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

За словами медиків, пацієнт 41-річний Юрій Рак – професійний кікбоксер, дворазовий чемпіон України, чемпіон світу та майстер спорту міжнародного класу. До серцевого нападу чоловік ніколи не скаржився на проблеми з серцем. Напад стався раптово. Прихопило Юрія прямо у спортзалі.

«Закінчував виконання вправи, як зненацька відчув важкість. Вирішив зробити перерву, щоб відновитись, але цього так і не сталось», – розповів спортсмен.

Тоді Юрій вирішив припинити тренування і їхати додому. Та в авто йому знову стало зле.

«Таке враження, ніби я пробіг 3 км за 5 хв», – каже кікбоксер.

Чоловік зателефонував дружині та переповів симптоми. Жінка миттю відреагувала і викликала швидку.

«Пацієнт в критичному стані. Симптоми вказують на гострий інфаркт міокарда. Кардіологи виконують необхідні обстеження та підтверджують первинний діагноз. Коронарна артерія пацієнта – закупорена. Через гостре порушення кровопостачання вже почалося пошкодження та відмирання серцевого м’язу. Необхідна невідкладна операція», – зазначили у лікарні.

Втручання провели найменш травматичним методом – малоінвазивним. Через судину на стегні ввели спеціальний катетер і ним доправили до закупореної артерії стент. Це метелевий каркас, який розширює судину і відновлює кровопостачання серця. Стентування минуло успішно.

Протягом двох тижнів Юрій проходив реабілітацію. Його виписали без жодних ознак серцевої недостатності, в повній готовності продовжити активний спорт.

Відео