У Львові врятували палець 29-річному військовому, який ледь не втратив його через пухлину – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові врятували палець 29-річному військовому, який ледь не втратив його через пухлину
18 Липня, 12:28

У Львові врятували палець 29-річному військовому, який ледь не втратив його через пухлину

У реабілітаційному центрі «Незламні»медики зберегли палець 29-річному Ігору Дейлику. Захисникові провели складу реконструктивну операцію. Про це повідомили у Першому медичному обʼєднанні Львова.

29-річний Ігор Дейлик працював будівельником у Вінницькій області. До лав Збройних Сил України він приєднався ще на початку повномасштабної війни – ремонтував автомобілі та техніку для бойової підготовки наших воїнів.

«Я завжди любив ремонтувати машини. Вчився всьому від тата. Він автомайстер», – розповідає Ігор.

Однак навесні Ігор почав відчувати біль у великому пальці правої руки. Йому стало важко виконувати покладені на нього завдання. Чоловік звернувся до лікарів, які виявили пухлину – утворення завбільшки 2 см. Воно вже встигло зруйнувати кістку нігтьової фаланги.

«Один із варіантів лікування – хірургічне видалення пальця. Та втратити навіть його частину означало б втрату багатьох функцій руки. Він не міг би надалі так вправно виконувати свою роботу», – розповіли медики.

img_9844

Після обстеження медики зʼясували, що палець таки можна зберегти. Однак для цього треба провести складну кількаетапну реконструктивну операцію.   

Спершу лікарі видалили пухлину та вражені нею структури фаланги. Потім вони відокремили та вийняли частину здорової кістки зі стена. З неї сформували нову основу оперованого пальця та зафіксували його спицями.   

Минуло шість тижнів. Медики уже зняли металевий фіксатор та оглянули палець, вони задоволені результатом. Кістка прижилася, а функція пальця та руки повністю збереглася.   

Гістологічне дослідження видаленого утвору показало, що пухлина була доброякісною.

«Буду робити те, що вмію, для наших хлопців. Щоби кожен був готовий до зустрічі з ворогом», – каже Ігор.

Після завершення реабілітації Ігор повернеться у свою частину.

Відео