У Львові врятували руку 18-річній дівчині, яка впала із самоката | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові врятували руку 18-річній дівчині, яка впала із самоката
19 Червня, 12:11

У Львові врятували руку 18-річній дівчині, яка впала із самоката

У лікарні Святого Луки медики провели операцію зі співставлення та фіксації кісткових уламків 18-річній дівчині. Вона впала із самоката та мала переломи обох кісток лівого перепліччя. Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

Того дня, 18-річна Анастасія разом із хлопцем катались на самокаті. Дівчина пригадує, що вони їхали по тротуару, набрали швидкості та натрапили на яму. Молоді люди втратили рівновагу і впали на кам’яну бруківку.

Дівчина звернулась до медиків. Їй зробили рентген і діагностували перелом обох кісток лівого передпліччя. Спочатку лікарі усунули грубе зміщення і, щоб зняти набряк, загіпсували травмовану руку.

«Другий етап – операція. Спершу хірурги співставили кісткові фрагменти. При переломах ліктьової та променевої кісток це треба робити з ювелірною точністю. Інакше – навіть за невеликої похибки – у подальшому житті згинальні та поворотні рухи можуть супроводжуватись хронічними болями. Після успішного співставлення кісткових уламків їх зафіксували за допомогою металевої конструкції», – зазначили медики.

Операція минула успішно. Через чотири дні Анастасію виписали додому. Однак на неї ще чекає тривала реабілітація з відновлення рухомості руки.

Відео