Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові вшосте обікрали реабілітаційний центр для учасників бойових дій
16 Травня, 13:07
logo-black

У Львові вшосте обікрали реабілітаційний центр для учасників бойових дій

Юлія Швидко

Уночі 15 травня у Львові невідомі обікрали реабілітаційний центр для учасників бойових дій «Фенікс». Заклад працює на території Львівської психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській, 95. За останніх чотири роки це вже шосте пограбування. Жодного разу злочинців, причетних до цих крадіжок, не затримали.

«Злодії виламали віконні грати, у центр потрапили через пластикове вікно. З кабінету відділення інформації винесли ноутбук зі службовими даними та акустичну систему, яку нам подарував волонтер. Її ми використовували для музикотерапії», – розповів LMN Андрій Посікіра, невролог центру «Фенікс».

Працівники центру порахували, що крадії завдали збитків на 6-7 тис грн. Наразі нікого конкретного не підозрюють.

«Наш центр – біля психіатричної лікарні. У них такого не трапляється, бо стаціонарне відділення має охорону. Ми ж працюємо амбулаторно. Щодня приймаємо по 15 пацієнтів, які ввечері йдуть додому, – додає Андрій Посікіра. – У цьому районі збирається багато наркоманів, алкоголіків, безхатченків. Будь-хто з них міг сюди залізти. Два місяці тому також зламали віконні ґрати. Правда, не встигли нічого вкрасти, бо спрацювали датчики руху. У нас є сигналізація, але вона не підключена, бо ще раніше нам дроти викрали. Так більше не може тривати.  Тому зараз долучаємо волонтерів, аби зібрати кошти на огорожу».

Реабілітаційний центр «Фенікс» створили волонтери, коли почали прибувати перші поранені бійці, які потребували реабілітації. Центр надає психологічну та фізичну допомогу учасникам бойових дій та їхнім сім’ям. Працює як відділення психогенних травм при Львівській обласній психіатричній лікарні.

Фото: центр “Фенікс”

Схожі новини