У Львові встановили єдині тарифи на проїзд в громадському транспорті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові встановили єдині тарифи на проїзд в громадському транспорті
08 Грудня, 17:20

У Львові встановили єдині тарифи на проїзд в громадському транспорті

Сьогодні, 8 грудня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив нові тарифи на проїзд в усьому громадському транспорті Львова. Вартість проїзду залежатиме від способу розрахунку, найдешевше проїзд коштуватиме для власників транспортної картки «ЛеоКарт», повідомляє Львівська міська рада.

Згідно з рішенням виконкому, тариф на проїзд в автобусах, трамваях і тролейбусах буде однаковим і з понеділка, 11 грудня, становитиме:

  • За умови оплати «ЛеоКарт» – 13 грн за одну поїздку;
  • За умови оплати банківською карткою – 15 грн за одну поїздку;
  • За умови оплати готівкою – 20 грн за одну поїздку.

Вартість перевезення багажу дорівнюватиме вартості квитка на проїзд відповідно до умов оплати. Для студентів вартість квитка за «ЛеоКарт» становитиме 6,5 грн. Штраф за безквитковий проїзд для всіх категорій становитиме 300 грн.

Тож для власників «Леокарт», які користуються автобусами, проїзд навіть подешевшає, водночас для тих, хто користується переважно трамваями і тролейбусами, вартість проїзду суттєво зросте.

Зараз проїзд в електротранспорті коштує 10 грн, якщо купувати квиток за готівку, і 8,5 грн – за умови безготівкової оплати через «Приват 24».

Відтак з 11 грудня 2023 року вартість поїздки при оплаті за допомогою смартфона через QR-коди Приват24 та EasyPay складатиме 15 грн.

Також з 11 грудня подорожчають місячні проїзні картки. Загальна місячна проїзна картка коштуватиме: 420 грн – електронний варіант та 430 грн – звичайний. Вартість місячного студентського абонемента – 210 грн та 215 грн відповідно.  Місячна картка для підприємств, установ та організацій Львівської МТГ коштуватиме 500 грн.

Відео