У Львові виділили понад 56 млн грн на відновлення будинків, які постраждали від ракетного обстрілу – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові виділили понад 56 млн грн на відновлення будинків, які постраждали від ракетного обстрілу
21 Липня, 17:19

У Львові виділили понад 56 млн грн на відновлення будинків, які постраждали від ракетного обстрілу

Сьогодні, 21 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про виділення 56,3 млн грн на відновлення житлових будинків Львова із резервного фонду міського бюджету. Зокрема, йдеться про кошти на ремонт дахів, вікон у 14 житлових будинках, 13 із яких є пам’ятками архітектури.

Про це повідомили у міській раді.

Внаслідок ракетного обстрілу 6 липня зазнали пошкодження кілька десятків цивільних будинків міста. Більшість з них – пам’ятки архітектури.

«Комісія погодила виділити 56,3 млн грн на ремонти дахів, заміну вікон, на ремонт перегородок у 14 будинках, 13 з яких є пам’ятками архітектури. Відзначу, що у будинках-пам’ятках архітектури ми буде встановлювати дерев’яні вікна», – зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк,

Нагадаємо, у ніч на четвер, 6 липня, російська федерація нанесла масований удар по цивільній інфраструктурі Львова. Внаслідок цього 10 людей загинули, ще 48 отримали травми.

Відео