Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові викрили хакерське угруповання, яке «зламало» майже 30 млн акаунтів
23 Вересня, 12:20

У Львові викрили хакерське угруповання, яке «зламало» майже 30 млн акаунтів

Правоохоронці виявила хакерське угруповання, яке «зламало» майже 30 млн акаунтів громадян України та ЄС. Про це розповіли у пресслужбі СБУ.

Кажуть, що до  його складу входило декілька хакерів зі Львова, які діяли в інтересах рф. Вони зламували активні облікові записи інтернет-користувачів з України та Євросоюзу, отримуючи доступ до персональних даних громадян.

“Цю конфіденційну інформацію продавали через анонімну платформу «Даркнет», а гроші отримували на заборонені в нашій державі електронні платіжні системи ЮMoney, Qiwi та WebMoney. За попередніми даними, хакери продали орієнтовно 30 млн акаунтів і одержали майже 14 млн грн. «прибутку»”, – кажуть в СБУ.

Їхніми «оптовими клієнтами» були прокремлівські пропагандисти. Саме вони використовували одержані установчі дані українських та іноземних громадян для поширення фейкових «новин» з фронту та створення панічних настроїв.

Метою таких маніпуляцій була масштабна дестабілізація в країнах. Під час обшуків правоохоронці виявили у хакерів докази незаконної діяльності.

  • 0
  • 369
Схожі новини