У Львові, Винниках, Рудно та Брюховичах приймають документи на разову матеріальну допомогу для оздоровлення дітей воїнів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові, Винниках, Рудно та Брюховичах приймають документи на разову матеріальну допомогу для оздоровлення дітей воїнів
03 Травня, 19:31

У Львові, Винниках, Рудно та Брюховичах приймають документи на разову матеріальну допомогу для оздоровлення дітей воїнів

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій інформує, що розпочинається прийом пакетів документів на отримання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення для категорій дітей — рідних і усиновлених, учасників антитерористичної операції, у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні — мешканців, зареєстрованих у Львові, Винниках, Рудно та Брюховичі, при умові, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено коштів для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

В окремих випадках дія положення поширюється на дітей осіб, які загинули чи пропали безвісти, або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні, яким надано статус члена сім’ї загиблого відповідно до законодавства України, які не зареєстровані у м. Львові, у разі, якщо ці діти та їх загиблі батьки були зареєстровані у Львові, Винниках, Рудно чи Брюховичах на день смерті, при умові, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено коштів для надання такої допомоги.

 

Одноразову матеріальну допомогу надають дітям віком до 18 років у таких розмірах:

 

— дітям осіб, які загинули чи пропали безвісти, або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні, яким надано статус члена сім’ї загиблого відповідно до законодавства України — 4000 грн. на кожну дитину.

 

— дітям з інвалідністю учасників антитерористичної операції, у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою, постраждалих учасників Революції Гідності — 5000 грн. на кожну дитину.

 

— дітям учасників АТО, у тому числі добровольців, постраждалих учасників Революції Гідності, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни — 3000 грн. на кожну дитину.

 

— дітям учасників АТО та добровольців, які впродовж 2019 року безпосередньо брали чи беруть участь в АТО не менше 45 днів, тим, у яких на вихованні є четверо і більше дітей, віком до 18 років, а також дітей, які навчаються у школах та вишах, професійно-технічних навчальних закладах до досягнення ними 23 років і не мають власних сімей, незалежно від їхнього місця проживання або реєстрації, дітям постраждалих учасників Революції Гідності — 2000 грн. на кожну дитину, віком до 18 років.

 

— у разі, якщо дитина учасника АТО, у тому числі й добровольця, постраждалого учасника Революції Гідності належить одночасно до кількох категорій дітей, надається одноразова матеріальна допомога у більшому розмірі.

 

Для отримання одноразової матеріальної допомоги, один з батьків дитини або уповноважений представник  подає до Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій заяву, до заяви потрібно додати такі документи — копію та оригінали:

 

— копія паспорта заявника — 1-2, 10-12 сторінки.

 

— копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків

— інформація про рахунок у банківській установі.

 

— копія свідоцтва про народження дитини (дітей).

 

— довідка (-и) з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (форма № 2, дійсна протягом одного місяця з моменту видачі) учасника антитерористичної операції (у тому числі бійця-добровольця, якого визнано таким за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалого учасника Революції Гідності та його дитини (дітей).

 

— копія свідоцтва про смерть.

 

— копія посвідчення\довідки про надання статусу члена сім’ї загиблого.

 

— копія документа, на підставі якого надано статус члена сім’ї загиблого.

 

— копія довідки та інші письмові документи, які підтверджують, що учасник АТО  пропав безвісти або оголошений померлим, видані та скріплені печаткою уповноважених органів.

 

— копія посвідчення учасника бойових дій.

 

— копія довідки встановленого зразка згідно з додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413 «Про затвердження Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» про безпосередню участь в АТО.

 

— копія посвідчення учасника бойових дій, виданого Львівською обласною радою.

 

— копія довідки керівника добровольчого формування про особу-заявника, що входить до складу добровольчого батальйону, із зазначенням терміну перебування у районах проведення антитерористичної операції.

 

— копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

 

— для осіб із інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності подають копію документа, на підставі якого видано посвідчення інваліда війни.

 

У разі, якщо дитині у попередньому році виплачували одноразову матеріальну допомогу, у наступних роках у разі відсутності будь-яких змін, які можуть вплинути на отримання одноразової матеріальної допомоги, необхідно подати лише заяву за встановленою формою.

Якщо є зміни, які можуть вплинути на отримання одноразової матеріальної допомоги, до заяви додаються необхідні документи, які засвідчують ці зміни, залежно від обставин.

Крайній термін подання заяви на отримання разової матеріальної допомоги — 29 вересня 2019 року.

Відео