У Львові випустять на волю рекордну кількість кажанів | Львівська мануфактура новин
У Львові випустять на волю рекордну кількість кажанів
27 Березня, 17:47
logo-black

У Львові випустять на волю рекордну кількість кажанів

У цю неділю, 30 березня, у парку «Знесіння» волонтери Домівки врятованих тварин разом із Ukrainian Bat Rehabilitation Center випустять на волю близько 300 кажанів, які зимували в Печері Домівки. Як в коментарі LMN повідомили у притулку, це стане найбільшим випуском за весь час існування проєкту.

«Це найбільший випуск за весь час існування нашого проєкту з порятунку рукокрилих. Минулого року ми також повертали кажанів у дику природу, але в значно менших масштабах. Тоді все тільки починалося – перші звернення, перші врятовані. А вже цього року робота була набагато інтенсивнішою! Більше досвіду, більше викликів, і, відповідно, значно більше тварин, яким ми допомогли. Місцем випуску стане парк Знесіння, зовсім поруч із нашою Домівкою», – повідомили у притулку.

Кажанів знаходили у різних умовах: деяких рятували від жорстокого поводження, інших – знесилених просто посеред дороги, частину привозили з інших міст. Усі вони пройшли лікування та реабілітацію, а зараз готові повернутися у природне середовище.

«Ми допомогли їм пережити зиму, а далі – вони самі. Як і має бути», – додають волонтери.

Доєднатися до події можуть усі охочі за адресою: Домівка врятованих тварин, вул. Олекси Довбуша, 24 (Львів). Подія пройде о 18:00.

User Image
Олена Лещенко
Відео