У Львові виступить перша віолончель Берлінської філармонії – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові виступить перша віолончель Берлінської філармонії
24 Травня, 19:25

У Львові виступить перша віолончель Берлінської філармонії

У неділю, 26 травня, 0 19.00 вперше у Львові в Органному залі виступить перша віолончель Берлінської філармонії. Про це повідомляє Захід.нет.

До Львова приїде французький віолончеліст Бруно Делепеле, який здобував майстерність у Паризькій консерваторії, а також в Університеті мистецтв у Берліні. Відтоді завоював престижні нагороди на європейських фестивалях. Згодом став першою віолончеллю Берлінського філармонійного оркестру, який є одним із кращих колективів світу.

«В Берлінському оркестрі конкурс 300-400 людей на одне місце і на першу позицію відбирають раз на 15 років зміни. Тобто це говорить про високий рівень музиканта», – каже директор Львівського органного залу Іван Остапович.

Бруно Делепеле приїхав в Україну вперше. Тут гратиме віолончельний концерт Йозефа Гайдна.

«Я не вибирав нову програму, а взяв те, що буду грати наступного тижня у Берліні – концерт Гайдна. І для мене добра нагода зіграти цей матеріал спочатку з вашим оркестром, а потім із берлінським», – зізнається Бруно Делепеле.

На сцену гастролер вийде з американським диригентом, українцем за походженням Теодором Кухаром, а також львівським колективом Ukrainian Festival Orchestra.

Окрім Гайдна 26 травня слухач зможе почути симфонії Моцарта і Мендельсона. Крім того у Органному залі зазвучить маловідомий у нас чеський композитор Йозеф Сук.

Фото: Львівська пошта

Відео