У Львові витратять 50 мільйонів гривень на озеленення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові витратять 50 мільйонів гривень на озеленення
19 Квітня, 20:25
logo-black

У Львові витратять 50 мільйонів гривень на озеленення

Цьогоріч на озеленення Львова планують витратити близько 50 мільйонів гривень. Про це LMN стало відомо із тендерів, оприлюднених на офіційному сайті державних закупівель Prozorro.

Зокрема найбільше коштів хочуть виділити на відповідні послуги у Франківському районі, а саме – понад 9,7 мільйонів гривень. Найменше місто планує витратити на благоустрій Галицького району – 6,6 мільйонів гривень.

Личаківський район

Загалом на озелення Личавського району місто має намір виділити 8,3 мільйонів гривень. Зокрема, згідно з тендером, на близько 2,5 мільйона із цієї суми вже замовили послуги формувальної та санітарної обрізки, а також видалення окремих дерев та кущів.

Окрім цього, 2,9 мільйона планують витратити на висадки квітів та утримання клумб, а решту – ще понад 2,9 мільйона – на послуги з покосу газонів та інших об’єктів озеленення на території Личаківського району.

Залізничний район

На послуги озеленення Залізничного району Львів планує витратити 8,7 мільйонів гривень. На 4,5 мільйонів із них вже замовили послуги формування, обрізування, зняття окремих аварійних дерев, корчування пнів та інше.

Ще 2,8 мільйонів хочуть витратити на послуги з покосів газонів та скверів. Зокрема понад 800 тисяч гривень планують спрямувати на роботи в мікрорайоні Левандівка,  решту коштів – 1,9 мільйона гривень – на відповідні роботи на решті території Залізничного району.

Ще 1,4 мільйона гривень місто планує спрямувати на утримання зелених насаджень, висадку квіткових рослин, а також догляд за зеленими насадженнями на території Залізничного району.

Сихівський район

Трохи більше 8 мільйонів гривень місто планує витратити на озеленення Сихівського району Львова. На понад 5 мільйонів, згідно з тендером, вже замовили послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень. Зокрема 4,4 мільйони спрямували на санітарні обрізки, а також висадку дерев та кущів; близько 300 тисяч – на подрібнення пеньків; ще 350 тисяч – на догляд за багаторічними насадженнями.

Ще 3 мільйони хочуть витратити на покіс газонів на території Сихівського району.

 

Галицький район

6,6 мільйонів гривень Львів хоче витратити на озеленення Галицького району. Зокрема на 2 мільйони місто вже замовило послуги щодо висадки однорічних рослин та догляд за ними.

Ще 3,5 мільйонів гривень спрямували на утримання зелених насаджень на території Галицького району, зокрема – на обрізування, формування та догляд за деревами, зняття аварійних дерев, корчування пнів та інше.

На послуги щодо покосів газонів на території Галицького району хочуть витратити 1,1 мільйон гривень.

Шевченківський район

Понад 7,6 мільйонів гривень Львів хоче витратити на озеленення Шевченківського району. З них більше 3,8 мільйонів вже спрямували на послуги з утримання територій та зелених насаджень, а саме – дерев. Зокрема на 1,7 мільйонів гривень замовили послуги корчування пнів, розчищення території від самосійних та порослевих дерев та ін.; ще на 2,1 мільйон – на послуги обрізання, зрізки окремих та аварійних дерев.

Ще 3,8 мільйонів гривень місто планує витратити на покіс газонів у Шевченківському районі. Зокрема 1,4 мільйона – на відповідні послуги у Замарстинові; близько 950 тисяч – у Янові; 1 мільйон – у Підзамчу; понад 230 тисяч – у Брюховичах; понад 170 тисяч – у Дублянах.

Франківський район

На озеленення Франківського району місто планує спрямувати близько 9,7 мільйона гривень. З них 4,1 мільйони хочуть витратити на утримання зелених насаджень на території Франківського району. Зокрема 760 тисяч мають намір виділити на обрізування дерев та догляд за молодими деревами; понад 1,3 мільйона – на обрізування дерев, зняття аварійних дерев та корчування пнів; ще 2 мільйони – на обрізування дерев, зняття аварійних дерев із залученням верхолаза.

Ще понад 5,5 мільйонів планують спрямувати на послуги з покосу газонів. Зокрема більше 1,3 мільйонів витратять на покіс газонів скверів та висадку квіткових рослин; 4,2 мільйони – на покіс газонів вулиць на території Франківського району.

 

User Image
Вікторія Михаць
Відео