У Львові визначили найкращого двірника міста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові визначили найкращого двірника міста
03 Квітня, 15:01

У Львові визначили найкращого двірника міста

У Львові визначили переможця конкурсу «Найкращий двірник Львова-2024». Цього року нею стала Ганна Чаус з Личаківського району. Як повідомили у Львівській міській раді, привітали переможців сьогодні на апаратній нараді у мерії.

Вперше за п’ять років конкурсу перемогу отримала жінка-двірник. Усі призери отримали подяку від громади міста, а найкращі двірники з кожного району отримали путівку на вікенд у Закарпаття та грошову винагороду. 

Переможниця конкурсу «Найкращий двірник Львова-2024» Ганна Чаус отримала 250 голосів підтримки і виграла тур Європою на двох та грошову премію у розмірі 10 тис. грн.

«Я дуже люблю свою роботу. Люблю садити гарні клумби, благоустрій наводити, прибирати у будинку. Насправді я із задоволенням працюю. Мешканці це бачать і завжди дуже дякують за роботу, хоча на перемогу я не очікувала», – зауважує пані Ганна.

Жінка додала, що працює не одна, а з колегою, через великий обʼєм роботи. Співробітниці підстраховують і допомагають одна одній.

Сьогодні мер міста Андрій Садовий особисто привітав переможницю на її робочому місці та вручив приз.

«Пані Ганна найкраще прибирає в місті і всім треба брати з неї приклад, а мешканці міста прийняли правильний вибір, бо чистота справді ідеальна»,- наголосив мер.

Додамо, 66-річна Ганна Чаус здобувала освіту у Львові, 28 років пропрацювала інженером у проектному інституті. У ТзОВ «Галбуджитлосервіс» працює з 2020 року – підтримує чистоту та порядок у будинку №9 на вул. Жасминовій. Мешканці кажуть, свою роботу Ганна Чаус виконує сумлінно та старанно.

Відео