У Львові юні футболісти змагалися за “Кубок Довіри” | Львівська мануфактура новин
У Львові юні футболісти змагалися за “Кубок Довіри”
17 Лютого, 09:42

Вчора, 16 лютого, в приміщенні СК «Інтерспорт» відбулися регіональні змагання першого в Україні дитячого футбольного турніру “Кубок Довіри”. Участь у змаганнях взяли 18 шкільних команд. Їх тренували працівники поліції. Також відбувся товариський матч між командами поліцейських, журналістів та зіркових гостей.

Про це повідомили у нацполіції Львівщини.

Переможцем змагань стала збірна команда учнів шкіл Городоцького району «Авіатор». Їх тренували працівники ювенальної превенції капітан поліції Оксана Давид та старший лейтенант поліції Іван Теравський.

«У жовтні 2018 року було відібрано 40 поліцейських, які пройшли спеціалізовані тренінги, навчилися спілкуванню з дітьми та як працювати в команді. Було створено 18 команд, які брали участь у змаганнях. Цей досвід є важливим для налагодження довірливих стосунків між дітьми та правоохоронцями. В подальшому ми і надалі будемо працювати у цьому напрямку», – зазначив підполковник поліції Роман Гранківський.

У матчі за перше місце «Авіатор» обіграв збірну команду учнів Стрийського району «Скеля». Третє місце посіла команда учнів Львівської школи №68  «Залізяки».

Команда «Авіатор» отримала нагороди, а також здобула право представляти Львівщинув фіналі «Кубку Довіри». Він  відбудеться у Києві.