Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові з 1 липня зміниться нумерація тролейбусних маршрутів
11 Червня, 13:57

У Львові з 1 липня зміниться нумерація тролейбусних маршрутів

Це лише перший етап до зміни нумерації усього громадського транспорту. Автобусним маршрутам змінять нумерацію вже після запровадження електронного квитка. Трамваї — залишаться з тими номерами, що й були. Нова система, переконані в міськраді Львова, буде значно зручніша для пасажирів.

 

«Повинна працювати єдина система громадського транспорту. Має бути номер маршруту, а не номер виду транспорту. Не може бути одночасно трамвай, тролейбус і автобус під номером 1. Має бути наприклад маршрут №1, який обслуговує трамвай, маршрут №23 — тролейбусом і маршрут №47 — автобус. Це полегшить можливість комбінувати транспорт і на час реконструкції вулиць змінювати маршрут, який обслуговується трамваєм, на автобусний, який буде їхати тими ж вулицями. Це буде набагато зручніше і туристам і мешканцям», – пояснив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

 

«Ми отримаємо від «Електрону» нові автобуси і тролейбуси, які зовні дуже схожі, їх буде складно розрізнити пасажирам зі слабим зором. Також місто декларує розвиток електротранспорту. Коли вже буде достатня кількість тролейбусів, то в певний момент буде дуже легко замінити певний автобусний маршрут тролейбусним», – додає начальник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігор Могила.

 

Першим етапом змін буде запровадження вже з 1 липня нової нумерації тролейбусних маршрутів. До тролейбусних маршрутів, номер яких менше 20, додамо число 20. Тобто замість 9 тролейбуса буде 29, замість 14 – 34, 24 номер залишиться без змін. Тобто з 1 липня вони їдуть тим самим маршрутом, але вже із зміненими номерами.

 

Повний перелік змін виглядатиме так:

№2 – №22

№3 – №23

№24 – №24

№5 – №25

№7 – №27

№9 – №29

№10 – №30

№11 – №31

№12 – №32

№13 – №33

Нумерація автобусів стартуватиме від 40 і до 99.

Схожі новини