У Львові з наступного тижня на трьох маршрутах запрацює е-квиток | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові з наступного тижня на трьох маршрутах запрацює е-квиток
29 Травня, 13:53

У Львові з наступного тижня на трьох маршрутах запрацює е-квиток

З наступного понеділка, 5 червня, у Львові почнуть тестувати систему оплати проїзду в громадському транспорті через е-квиток. Тестування відбуватиметься в автобусах №1А, 3А та №10 і  триватиме до 30 червня. Про це повідомили у міській раді.

У 28-автобусах цих трьох маршрутів пасажири матимуть змогу оплачувати проїзд за допомогою банківської картки або мобільного телефону з NFS через Google Pay чи Apple Pay. Водночас, пасажири зможуть оплатити проїзд готівкою у водія. Однак, такі оплати будуть обліковуватися і водій видаватиме пасажиру видрукуваний одноразовий квиток.

Тариф за проїзд на етапі тестування залишиться незмінним – 15 грн при всіх способах оплати.

Зазначається, що під час тестування на вказаних маршрутах працюватимуть контролери. Однак, поки вони не штрафуватимуть пасажирів, а виконуватимуть просвітницьку роботу і допомагатимуть пасажирам.

«На час тестування контролери проводитимуть роз’яснювальну роботу, щоб люди навчилися правильно валідувати проїзд, а водії —  видавати квитки. Дуже важливо пройти це тестування, щоб ми побачили як працює система, як відбувається валідація, як працюють водії. І, якщо будуть невеличкі недоліки, – щоб ми їх оперативно усунули і рухалися далі. І дуже важливо, аби всі пільговики, учні та студенти отримали свої транспортні картки», – йдеться у повідомленні.

Усіх, хто має право на пільговий проїзд у громадському транспорті, але ще не оформив ЛеоКарт, закликають подавати документи. Зокрема, якнайшвидше просять подавати документи для отримання ЛеоКарт студентів. На період тестування студентські ЛеоКарт в автобусах не діятимуть.

До слова, на сьогодні пільгові транспортні картки отримали 172 тис. людей. Із них – 30 тис. учнів та 1,3 тис. студентів.

 

Відео