Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Був дуже спокійним і ввічливим”: у Львові з недобудованого будинку зірвався підліток
28 Вересня, 09:11
logo-black

“Був дуже спокійним і ввічливим”: у Львові з недобудованого будинку зірвався підліток

Вчора, близько 19.00, у Львові на вулиці Тракт Глинянський трапилась трагедія. 14-річний хлопець, гуляючи по старій закинутій недобудові, не втримався та випав із висоти шостого поверху.

Хлопець був не сам, тож очевидці одразу викликали швидку допомогу. До приїзду медиків постраждалий ще був живий. Але дорогою до лікарні від отриманих важких травм помер.

Зараз цією справою займається поліція. Правоохоронці вивчають всі обставини трагедії.

Як вдалось з’ясувати LMN, хлопця звали Володимиром. Він навчався у 8-му класі винниківської школи № 29. Був єдиною дитиною в сім’ї. Вчителі про хлопця відгукуються як про дуже спокійного і ввічливого школяра. Але кажуть, ймовірно, потрапив під вплив поганої компанії. Останнім часом з ровесниками ходив по закинутих будівлях. Зокрема, підлітків не раз бачили на недобудованій споруді поруч із власним домом. Місцеві мешканці не раз робили хлопцям зауваження.

«Недобудова на Тракті Глинянському, з якої упав хлопець, стоїть там ще з радянських часів. Поросла вся. Чогось завжди приваблювала підлітків. Вони туди сходяться, сидять, іноді щось п’ють, слухають музику. Особливо на вихідних або після школи в п’ятницю. Ніхто не контролює. Це вже не перший нещасний випадок на тому місці», – каже місцевий мешканець Андрій.

 

 

Педагоги говорять, таке явище, як відпочинок на недубодованих висотках, тепер стало частим. Просять батьків розмовляти зі своїми дітьми та пояснювати, що таке дозвілля може бути дуже небезпечним для їхнього життя.

 

ФОТО: ілюстрація

Схожі новини