Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові з’являться “батьківські” дорожні знаки
31 Жовтня, 21:22

У Львові з’являться “батьківські” дорожні знаки

У Львові з’являться експериментальні дорожні знаки для паркування автомобілів батьків із дітьми, які не матимуть гендерного забарвлення. Відповідну ухвалу підтримали сьогодні, 31 жовтня, депутати ЛМР, передає Твоє Місто.

Знаки розробили відповідно до плану реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді»,  аби врегулювати позначення паркомісць для сімей із дітьми та підвищення безпеки дорожнього руху. На місцях, де встановлять ці знаки, нанесуть й відповідну розмітку.

Раніше на знаках для паркування батьків із дітьми та немовлятами зображали жінку з візочком. Тепер на знаку, крім позначки парковки, зображений лише дитячий візочок.

За словами депутатки ЛМР від фракції Української галицької партії Юлії Гвоздович, насамперед виділені місця для паркування батьків із дітьми повинні бути на кожній великій парковці.

7575_9cd05

«Якщо сім’я везе з собою маленьку дитину та візочок, то їй потрібно трішки більше місця для того, щоб відкрити двері. В нас вже є певні домовдленості з низкою великих торгових центрів, які готові встановити ці знаки, але їм потрібна уніфікована форма», – зазначила під час пленарного засідання Юлія Гвоздович.

За словами керівника управління транспорту ЛМР, ці знаки відправлять як пропозицію до Міністерства внутрішніх справ.

Фото: Твоє місто.

Схожі новини