У Львові за хабар судитимуть полковника служби цивільного захисту Львівського університету безпеки життєдіяльності | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові за хабар судитимуть полковника служби цивільного захисту Львівського університету безпеки життєдіяльності
15 Січня, 17:11

У Львові за хабар судитимуть полковника служби цивільного захисту Львівського університету безпеки життєдіяльності

Прокурори завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного із інститутів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

За даними слідства, полковник служби цивільного захисту вимагав від представника суб’єкта господарювання хабар за сприяння у видачі дозвільної документації з протипожежної безпеки.

За 30 000 грн він обіцяв вплинути на працівників ДСНС, щоб вони погодили видачу такої документації. У разі відмови надати йому хабар, службовець запевняв, що буде виданий негативний висновок, що фактично унеможливлював здійснення підприємницької діяльності у цих приміщеннях.

Одержання хабаря відбувалось двома траншами. Першу частину у розмірі 15 000 грн він отримав особисто, за другою частиною він відправив курсанта.

“Службовець дав останньому вказівку вийти у КПП університету і забрати для нього грошові кошти. Вихованець навчального закладу не був обізнаний у злочинній діяльності фігуранта, та не знав що бере для нього хабар”, – зазначили у прокуратурі.

Чоловікові  інкримінують одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднане з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Відео