У Львові за мить згоріло чотири магазини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові за мить згоріло чотири магазини
27 Серпня, 15:58
logo-black

У Львові за мить згоріло чотири магазини

Вікторія Войтечко

Сьогодні на перехресті вулиць Стрийська – Наукова у Львові трапилась пожежа. Загорілось в одній із металопластикових будок. За кілька хвилин вогонь охопив сусідні магазинчики. На щастя, з людей ніхто не постраждав.

«Я йшла в салон «Ремонт одягу», як раптом почула, що стало щось сильно тріщати. Пішов дим. Люди почали вибігати на вулицю, в жаху. Диміло із сусідньої будки аксесуарів для мобільних телефонів. Потім щось прогриміло і пішло сильне полум’я», – розповідає LMN очевидиця події Ірина.

На місце події викликали пожежних. Рятувальники за кілька хвилин загасили вогонь. Зараз там працюють і поліцейські – з’ясовують, що ж могло стати причиною займання. Люди кажуть, поруч була щитова, можливо, там сталось замиканння, або вибухнув газовий балон.

«Ми просили не будувати стільки тих магазинчиків поруч. Там навряд чи були дотримані хоч якісь мінімальні умови безпеки. Але вони росли, як гриби по дощі. Була «Фотохата», ремонт одягу, магазин аксесуарів, магазин напоїв. Це все згоріло. Далі йшли магазини побутової хімії і зоомагазин. Їх врятували пожежники. Коли горіло, я вийшла на балкон і молилася, лиш би вогонь на квартири в нашому будинку не перекинувся. Лічені метри ж до нас. Лише малий вітер, могло перекинутися на горіх під хатою і на людські балкони», – каже мешканка сусіднього будинку Галина.

Відео