Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові закликають у новорічну ніч відмовитися від феєрверків
31 Грудня, 10:04

У Львові закликають у новорічну ніч відмовитися від феєрверків

Чотири роки у Львові діє постанова, яка забороняє продавати та використовувати піротехнічні вироби. Її ухвалили, бо на лікуванні в міському госпіталі з початку війни перебувають учасники бойових дій. За виконанням постанови пильнують поліція та муніципали. Також піротехнічні засоби не можна ані продавати, ані купувати. За це світить штраф до понад 1,5 тис грн, пише 24 канал.

«Мої побратими не раз розповідали, що відчувають, коли вибухає феєрверк. Люди, які мають посттравматичний синдром, бояться не тільки звуку піротехніки або згадки про снаряд, а й звуку телефона, що впав на землю», – каже ветеран Володимир Гера.

Попри заборону, торговці далі продають піротехніку. У мерії закликають, аби цього не робили. Торік під час новорічного періоду склали десять протоколів на таких порушників.

«Патрульна поліція реагує на піротехнічні засоби, коли ми виявляємо їх самостійно, або ж коли людина дає виклик на оператора за номером «102». Прибуваємо на місце, встановлюємо всі обставини. Викликаємо на місце дільничого, який складає протокол», – зазначив поліцейський Любомир Цісельський.

Фото: ілюстративне

Схожі новини