У Львові запрацював Центр допоміжних технологій для дітей з інвалідністю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацював Центр допоміжних технологій для дітей з інвалідністю
29 Листопада, 13:33

У Львові запрацював Центр допоміжних технологій для дітей з інвалідністю

У Центрі соціальних послуг та реабілітації «Джерело» у Львові запрацював Центр асистивних технологій для дітей. Сюди може звернутися будь-яка сім’я, чия дитина має потребу у кріслі колісному, вертикалізаторі та інших допоміжних засобах для покращення її мобільності і комунікативних навичок, повідомляють у міськраді.

«До нас може звернутися будь-яка сім’я, яка має дитину з потребою у допоміжних засобах. Спершу наші фахівці проводять обстеження, тоді підбирають відповідний допоміжний засіб, налаштовують під дитину і навчають сім’ю, як цим засобом користуватися. Надалі наші фахівці проводять подальше спостереження та супровід», – пояснює керівниця Центру асистивних технологій Марина Глухоцька.

Сьогодні у Центрі асистивних технологій працюють чотири фахівці з підбору допоміжних засобів для мобільності та положення. Вони також оцінюють, наскільки середовище, в якому живе і навчається дитина, доступне та адаптоване для її потреб, а також надають рекомендації, як створити умови для розвитку дитини. Ще два фахівці допомагають батькам підібрати для дітей комунікативні засоби, з допомогою яких дитина може передавати інформацію та вступати у діалог.

«Невдовзі ми відкриємо шоурум – виставкову залу, де будуть зібрані різні зразки допоміжних засобів для дітей. Тоді зможемо одразу продемонструвати, показати, як вони працюють», – пояснює Марина Глухоцька.

Мешканці, які потребують таких послуг, можуть звертатися за тел. +380 67 820 59 50.

Додамо, кошти на зведення корпусу Центру асистивних технологій надала Канадсько-Українська Фундація. А на перший рік діяльності Центру асистивних технологій  підписали грантову угоду з американською краудфандинговою платформою Global Giving.

Відео