У Львові запрацює безготівкова оплата на ще одному маршруті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацює безготівкова оплата на ще одному маршруті
07 Липня, 16:58

У Львові запрацює безготівкова оплата на ще одному маршруті

З вівторка, 11 липня, безготівкова оплата стане доступною на ще одному міському маршруті – №39. На лінії працює 3 автобуси марки «Еталон». Маршрут сполучає вул. Богданівську та вул. Грінченка. Його обслуговує приватний перевізник «Фіакр-Львів». Про це повідомили у міській раді.

Відтак, тестувати автоматичну систему оплати проїзду будуть вже у трьох перевізників: комунального АПТ-1 та двох приватних – «Успіх-БМ» і «Фіакр-Львів».

У міській раді планують, що до кінця літа оплатити за проїзд безконтактно можна буде в усіх видах міського громадського транспорту.

До слова, у Львові з 5 червня триває тестування безготівкової оплати проїзду на автобусних маршрутах №1А, 3А та 10, які обслуговує комунальне АТП-1. На лініях працюють великі низькопідлогові автобуси.

Крім того, з минулого тижня безготівкова оплата запрацювала ще на двох маршрутах – №5А та № 62. На цих лініях курсують автобуси малої вмістимості, а один з маршрутів обслуговує приватний перевізник.

Детальну інформацію про тестування безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Львова та як інструкцію, як здійснити оплату за проїзд можна знайти тут.

Відео