Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запрацювала панчішна фабрика з Луганщини
29 Жовтня, 13:04

У Львові запрацювала панчішна фабрика з Луганщини

Панчішна фабрика з Рубіжного на Луганщині релокувалася і запрацювала у Львові. Підприємтсво вже отримує нові замовлення та шукає у свою команду місцевих працівників, розповідають у Львівській міській раді.

«Обстріли Рубіжного почались із першого дня – з 24 лютого. Тому ми у телефонному режимі вирішили зупинити виробництво, щоб не наражати людей на небезпеку. З того дня ми не були на виробництві. Думали, що воно якось стихне, і ми зможемо забрати обладнання, вивезти його. Але, на жаль, нічого ми не забрали з Рубіжного. Вже у березні у виробництво були прильоти, влучання, пожежа. Другий поверх повністю зруйнували, а продукцію розграбували.

Отож, тепер тут ми починаємо «з нуля». Найголовніше, що у нас збереглось, – частина команди, яка зараз тут відновлює виробництво», – розповідає комерційна директорка Рубіжанської панчішної мануфактури Ольга Ушакова.

До повномасштабного вторгнення росії на підприємстві у Рубіжному працювали 162 людини, до  Львова вдалося перевезти лише частину робітників – 15 сімей. Їх тимчасово поселили у приміщенні гуртожитку на Пулюя, 28.

Додамо, загалом з 24 лютого 2022 року львівські посадовці отримали понад 110 звернень від бізнесу щодо релокації. Зокрема, йдеться про такі галузі як: легка, харчова промисловість, технічні виробництва тощо.

Схожі новини