Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запрацювала виїзна послуга рентген-обстеження: для кого і скільки коштує
19 Вересня, 13:21
logo-black

У Львові запрацювала виїзна послуга рентген-обстеження: для кого і скільки коштує

За майже півтори тисячі гривень у Львові можна зробити рентген-обстеження вдома. Таку послугу надають у Першому медичному об’єднанні Львова, повідомили у Львівській міській раді.

Портативний цифровий рентген-апарат є безпечним і має найнижчу дозу опромінення. За розмірами він нагадує звичайний фотоапарат, а зроблені знімки можна одразу відправити лікарю для консультації.

«Портативний рентген-апарат – це, перш за все, можливість зробити обстеження за межами медичної установи. Це швидко, якісно, безпечно, і вам не потрібно приїздити у лікувальний заклад. Особливість цього апарату в тому, що він компактний і водночас дає хороші цифрові зображення», – пояснює Тарас Панчак, завідувач рентгенологічного відділення лікарні святого Луки (раніше – 8-ма міська лікарня).

Послуга доступна насамперед для тих, у кого є клінічні покази для такого обстеження, скерування від сімейного лікаря і немає протипоказань до застосування променевого обстеження (такі, як вагітність, наприклад).

Як розповіли LMN в лікарні, вартість такого рентген-обстеження в межах Львова – 1490 гривень. В цю суму входить обстеження однієї ділянки. За кожну нову ділянку пацієнтові потрібно буде оплатити ще 420 гривень.

Схожі новини